AntyDPM broni tytuł! – przedsezonowy turniej arrMY

Razem jesteśmy armią – nowy sezon arrMY
8 marca, 2021
“Przede wszystkim stawiamy na atmosferę wewnątrz zespołu.” – gracz Armed Gaming, Emil “Flyyn” Wiatrowski.
10 marca, 2021

Zakończyliśmy sezon próbny nazwany jako arrMY 2.1! Był to konkretny test nie tylko dla całego sztabu arrMY, ale również dla naszych serwerów i zawodników. Wszystko po to, by pełną parą ruszyć z odświeżoną wersją arrMY, okraszoną nazwą TEAMS. Cofnijmy się jednak w czasie, aby podsumować ostatni sezon arrMY.

W wielkim finale udział wzięło 8 zespołów: Cygański Tabor (VezQui, Brazilbob, emeref, Beast, WALLANCE), The Lycans ( PeTer, skize, SYXZJAE, KreyVex, PEZ), MF Killers (GOldi, Bakasura, mikipal, Gontar, Roche), Jadłospis (sttenseye, Ol3slaW, Salpi, MRK, Hezz), GVC (LeS, Murlok, dzimmson, BYDZERA, FPS), FLAMINGI (GR, Kerbai, saizeer, SBL, machniu), Cyberwolves (Lyyf, Stop3X, sanT, Speeky, Hypex) oraz zwycięzcy poprzedniej edycji arrMY, AntyDPM (Ticq, blacktear5, Jakras, sNx, Futrzak). 

Z pewnością cieszy fakt, że wiele osób pozostało w projekcie. Niektórzy próbują stworzyć nową drużynę wraz z zawodnikami, którzy również brali udział w poprzednich edycjach arrMY. Rozwój arrMY to nie tylko zwiększenie puli nagród, ale również stworzenie własnych serwerów oraz stałe rozwijanie serwisu arrmy.pl. Ten sezon pozwolił na przetestowanie nowości, dzięki czemu jesteśmy w stanie wkroczyć w nowy rozdział z większym doświadczeniem.

Sam turniej odbył się bez większych niedogodności, a zawodnicy dawali z siebie wszystko. Po ciężkiej batalii wszystkich drużyn należy pogratulować drużynie Anty DPM, bo nie tylko obroniła tytuł mistrza, ale również nie straciła ani jednej mapy podczas trwania całego finału arrMY 2.1. Chłopaki w niezmienionym składzie zdominowali swoich przeciwników, zagarniając dla siebie główną nagrodę. W finale, który rozgrywał się pomiędzy formacjami Anty DPM i GVC zdecydowanie wyróżniał się sNx. Zdobył on podczas spotkania 43 eliminacje, osiągając KDR 2.39 i równe 100 obrażeń na każdą rozegraną rundę! Ekipa “Ticqa” w finale pokonała swoich przeciwników wynikami 16:10 na de_vertigo oraz 16:3 na de_inferno. Mecz rozgrywał się w formacie BO5, jednakże drużyna Anty DPM wychodząc z drabinki wygranych, zapewniła sobie jednomapową przewagę nad rywalem.

Wszystko co obserwowaliście do tej pory było jedynie początkiem. Cały projekt arrMY rozwija się tak samo jak gracze, którzy w nim uczestniczą. Jesteśmy połączeni nie tylko miłością do CS:GO, ale również do całego esportu. Szykujcie się na rozgrywki podczas arrMY Teams i dołączajcie do nas tłumnie. Wstąpcie do naszych szeregów i rozpocznijcie niezapomnianą przygodę. To może być wasz pierwszy krok w waszej profesjonalnej, esportowej karierze.