arrMY potrzebuje TWOJEJ pomocy! Rozpoczynamy poszukiwania admistratorów rozgrywek!

Ruszają zapisy do arrMY Starrs Valorant!
10 marca, 2022
Cieszę się, że arrMY się rozwija i dba o każdy najmniejszy szczegół – Szymon “GTLCK” Lewandowski
5 kwietnia, 2022

Brakuje Ci doświadczenia w koordynowaniu rozgrywek? Nic nie szkodzi! Wszystkiego Ciebie nauczymy. Masz doświadczenie, ale chcesz się bardziej rozwinąć? Wspaniale! Świetnie się u nas odnajdziesz. Projekt arrMY otwiera się na nowe tytuły, a to oznacza jeszcze więcej pracy. W celu podniesienia świadczonych przez nas usług poszukujemy odpowiedzialnych osób, które mają esportową zajawkę tak samo jak my.

Do naszych wymagań zalicza się przede wszystkim umiejętność pracy w stresie. Podczas jednego dnia będziesz odpowiadał za kilka spotkań. Będzie to wymagało od Ciebie również dobrego zarządzania czasem i umiejętności odpowiedniego przypisywania priorytetów do zadań. Jeśli czujesz, że temu sprostasz, to jesteś na dobrej drodze. Pozostałe wymagania to:

  • Wiek powyżej 16 roku życia,
  • Chęć do nabywania nowych umiejętności,
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji.

Obowiązki? Czasami jest ich całkiem sporo, ale nasi administratorzy pomogą Ci się wdrożyć. Nie tylko będziesz obsługiwać mecze, ale również nadzorować rozgrywki i udzielać pomocy w ticketach wysyłanych przez zawodników. Wiemy, że będziesz takim administratorem, na którego chciałbyś trafić podczas własnej gry!

Podejmując z nami współpracę, otrzymasz możliwość pracy w doświadczonym zespole, zdobędziesz wiedzę w dziedzinach administratorskich i poszerzysz swoje kontakty w świecie gamingu. Wraz z osiągnięciem odpowiedniego poziomu wiedzy i umiejętności, możesz liczyć na wynagrodzenie za włożony trud i wysiłek w rozwój oraz funkcjonowanie projektu.

Czujesz, że dasz radę? Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś! 🔽

📄 bit.ly/arrMYADMIN