arrMY staRRs x Anonymo Esports – dosięgnij gwiazd!

Cieszę się, że arrMY się rozwija i dba o każdy najmniejszy szczegół – Szymon “GTLCK” Lewandowski
5 kwietnia, 2022
CZAS NA NOWY UPDATE! – PATCH 2.1.2B
23 czerwca, 2022

Rozpoczęliśmy projekt arrMY staRRs! Jest to swoisty spadkobierca pierwszej edycji arrMY, a jego główny cel nie uległ zmianie – chcemy zebrać najbardziej utalentowanych graczy Valoranta w Polsce, przydzielić ich do jednej z najbardziej rozpoznawalnych organizacji w naszym kraju, aby pchnąć karierę zawodników do przodu. Jesteśmy dumni z tego, że możemy sprawić, by gracze nie byli anonimowi dla społeczności. Wszystko to za sprawą współpracy z Anonymo Esports, gdyż triumfatorzy arrMY staRRs otrzymają szansę gry dla tej organizacji.

Anonymo Esports prężnie rozwija scenę Valoranta w Polsce. Podopieczni tej organizacji zwyciężyli w regionalnych rozgrywkach VRL East: Surge, a to zagwarantowało im udział w międzynarodowym turnieju, którego stawką jest gra w towarzystwie najlepszych ekip z całej Europy. Dzięki zawartej przez nas współpracy, kolejne osoby będą mogły spełnić swoje esportowe marzenia i dołączyć do grona najlepszych zawodników.

Wraz z końcem programu scountingowego arrMY staRRs, najlepsi uczestnicy dołączą do Anonymo Esport, podpiszą profesjonalne kontrakty oraz zostaną wcieleni do oficjalnej akademii Valoranta w szeregach Anonimowych.

– Po wyprowadzeniu naszej głównej ekipy na europejskie wody nasz udział w kreowaniu polskiej sceny Valoranta się nie kończy. Głęboko wierzę w nowy potencjał, który niosą ze sobą nowi zawodnicy oraz cały projekt – tłumaczy CEO Anonymo Esports, Mateusz “Sówek” Kowalczyk. 

Nasza współpraca z Anonymo Esports to przede wszystkim szansa dla Was – dla graczy, którzy wierzą w swoje umiejętności, pragną wciąż się rozwijać oraz grać w przyszłości na najwyższym możliwym poziomie. Kto wie, być może to Ty zostaniesz nowym zawodnikiem akademii Anonymo?

Zapisy są już otwarte, a ich finałowa data przypada na ostatni dzień kwietnia. W ramach patronatu nad przedsięwzięciem, Anonymo Esports pokrywa koszt uczestnictwa dla pierwszych 150 osób, które się zapiszą do staRRs Valorant.

Nie zwlekaj, zapisz się już teraz na https://valorant.arrmy.pl/starrs