DRUGI SEZON VALORANT W ARRMY! – NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

CZAS NA NOWY UPDATE! – PATCH 2.1.2B
23 czerwca, 2022
“Wolałem odpuścić i poszukać dla siebie nowego miejsca” – Michał “mlodziutk1” Mądry
12 lipca, 2022

Po niezwykle udanym pierwszym sezonie Ligi Valorant wracamy z kolejną edycją. Ten sezon będzie bogatszy nie tylko o dodatkową ligę, w której zobaczymy najlepszych zawodników Valorant w arrMY, ale również zwiększyliśmy pulę nagród. Rywalizacja zacznie się już wkrótce, dlatego przedstawiamy Wam najważniejsze informacje!

LIGA RISING

Jeśli czujecie, że wasza drużyna jest na naprawdę wysokim poziomie, to Liga Rising stoi przed wami otworem. W walce o najlepszy wynik i pulę nagród, która maksymalnie może wynieść 6 tysięcy złotych, stanie do boju 6 drużyn. Jedno miejsce jest zarezerwowane dla zawodników formacji ECHO, którzy okazali się najlepszą ekipą w poprzednim sezonie. Pozostałe miejsca zostaną obsadzone drużynami z kwalifikacji, które odbędą się w poniższych terminach:

OPEN QUALI do RISING S2 #1 – 18 lipca

OPEN QUALI do RISING S2 #2 – 20 lipca

CLOSED QUALI do RISING S2 – 22 lipca

BARAŻE DO RISING S2 – 24 lipca

LIGA OPEN

Tak jak w poprzednim sezonie, również teraz możecie sprawdzić swoje umiejętności w lidze otwartej dla wszystkich. Zapisy są kończą się dnia 22 lipca, więc macie dużo czasu na znalezienie kompanów do gry oraz szlifowanie swoich umiejętności. W puli nagród znalazło się 15 tysięcy złotych (z możliwością podniesienia puli maksymalnie do 20 tysięcy złotych po przekroczeniu 100 zapisanych drużyn), które można wymienić na cenne nagrody w naszym sklepie. Z pewnością będziemy świadkami wspaniałych rozgrywek, które dostarczą nam wielu emocji.

TRANSMISJE

Będziemy również świadkami regularnych transmisji ze spotkań na naszym kanale twitch.tv/arrmy_tv. Liga Rising będzie dla nas priorytetem i to poczynania zawodników tej ligi, będziecie mogli śledzić na streamie. Meczów z oprawą komentatorską możecie spodziewać się we wtorki, środy oraz czwartki o godzinie 18:00 oraz 21:00. Wszystkie informacje związane z transmisjami znajdziecie w naszych social mediach. 

ZOSTAŃ PRO GRACZEM

Scena Valoranta wciąż może się poszerzyć o kolejnych reprezentantów naszego kraju, gdyż scouci z największych organizacji będą bacznie przyglądali się rozgrywką arrMY. Możesz stać się twarzą tej gry i reprezentować biało czerwone barwy na arenie międzynarodowej. Liga arrMY to doskonałe miejsce, aby postawić pierwszy krok w profesjonalnej karierze gracza.

,,Jestem niesamowicie szczęśliwy, że jako arrMY, możemy uruchomić drugi sezon lig VALORANT. Zdajemy sobie sprawę, że powtórzenie ubiegłorocznego sukcesu pod kątem liczby zapisanych drużyn, będzie bardzo trudne.  Mimo wszystko liczymy na to, że każda 5-cio osobowa ekipa, która szuka regularnych rozgrywek, zaufa nam i tym sezonie. Nowością będzie podział na 2 ligi – Open i Rising, gdzie w tej drugiej zagra tylko 6 najlepszych ekip!  W tym sezonie największy nacisk będziemy kładli na transmisję spotkań w serwisie Twitch, także zapraszamy każdego chętnego komentatora do współpracy, byśmy mogli wspólnie zadbać o ekspozycję zawodników na naszej platformie. Życzę wszystkim udanej zabawy i jak najwięcej pozytywnych odczuć podczas korzystania z serwisu arrMY.” – podsumowuje Kuba “Kubik” Kubika, koordynator projektu arrMY.