Duże zaskoczenie w kolejnych dwóch dniach fazy pucharowej – podsumowanie #ARRMY 2.0

Za nami dwa dni fazy pucharowej – podsumowanie #ARRMY 2.0
25 listopada, 2020
Zbliżamy się do końca turnieju – podsumowanie #ARRMY 2.0
1 grudnia, 2020

Emocje, zwroty akcji, rozczarowanie, radość i powroty – tak w skrócie można opisać trzeci i czwarty dzień fazy pucharowej projektu #ARRMY 2.0. Oto streszczenie dwóch ostatnich dni, które zdecydowanie wielu zapadną w pamięć.

Faza turniejowa Day #3

Trzeci dzień fazy turniejowej skupiał się w głównej mierze na drabince przegranych. Tylko jeden mecz został rozegrany w drabince wygranych, a do walki o kolejne zwycięstwo stanęły ekipy whatever (destroj, BiednY, Treizerro, ukash, Brain) oraz encepence (TypowY, Distu, Arioszek, B1@ly, noise). Do zaciętych starć doszło na mapach de_train oraz de_dust2. Ostateczny rezultat był korzystny dla drużyny destroja, która wygrała dwa razy wynikiem 16:13 ze swoimi rywalami. Whatever nie można odmówić skillowych zawodników oraz tego, że grają wszyscy na jednocześnie wysokim poziomie. Spoglądając w statystyki możemy dojrzeć interesujące informacje. Snajper oraz IGL formacji Whatever nie tylko wygrał najwięcej sytuacji clutchowych, ale również zdobył najwięcej eliminacji poprzez strzał w głowę. Do równie zaciętego pojedynku zaszło w drabince przegranych pomiędzy AlienZ (bliqje, NTG, Mikey, breaK, Sm0Ke), a 656GanG (-PikeY-, PeTeRoOo, _biko, Semtek, Himura). Do wyłonienia zwycięzcy rozgrywek potrzebne były aż trzy mapy. Niefortunnie dla drużyny Himury, po zwycięstwie na de_mirage wynikiem 16:9, przegrali oni de_nuke po dogrywkach wynikiem 19:17. Doprowadziło to do tego, że formacje zostały zmuszone do rozegrania trzeciej mapy jaką był de_dust2. Ostatecznie starania Himury, który zdobył 85 eliminacji w całym meczu, nie były wystarczające, by uzyskać lepszy rezultat. Mapa skończyła się wynikiem 16:12 na korzyść ekipy Alienz. Podczas trzeciego dnia doszło do kolejnych eliminacji w turnieju. Podczas dalszych rozgrywek nie zobaczymy drużyn:

Rzelastfo (PeTer, skize, SYXJAE, KreyVex, PEZ),

Totalnersi (frank0, ben, SenQu, CRUTION, misioREX),

Medycyna (RAKU, NESTEA, NEEXUS, AxM, Hypex),

56GanG (-PikeY-, PeTeRoOo, _biko, Semtek, Himura).

Faza turniejowa Day #4

Czwartego dnia odbył się tylko jeden mecz w fazie turniejowej projektu #ARRMY 2.0. Walkę w drabince przegranych stoczyły ekipy POPISÓWKA (freo, Woocash, KatkaxD, Wierzba, Fenix) oraz patrol wiedźma (d9zz, BayteL, czonrad, Emol, kateq.). Pierwszą mapą, na której doszło do starć, był de_nuke. Plansza była bardzo wyrównana, zarówno jeśli chodzi o wynik, jak i o statystyki wszystkich graczy na serwerze. Pomimo tego, że gracze formacji patrol wiedźma wygrali aż 5 sytuacji clutchowych, to drużyna Fenixa zdobyła w ostateczności mapę wynikiem 16:14. Z pewnością miał na to wpływ freo, który zdobył łącznie 27 eliminacji. De_nuke był ostatnią mapą, na której obie ekipy pokazały się z dobrej strony. Mapa de_vertigo została wygrana przez patrol wiedźma całkiem sprawnie, bo wynikiem 16:9. Prym wiedli d9zz oraz Emol, zdobywający kolejno 25 oraz 27 eliminacji. Wygrane sytuacje clutchowe Katki i Woocasha nie pomogły na zdobycie większej liczby rund. Ostatnią mapą, która została rozegrana przez ekipy było de_inferno. Trzeba tutaj jasno zaznaczyć – POPISÓWKA się nie popisała. BayteL robił co chciał ze swoimi rywalami zdobywając 26 eliminacji w zaledwie 20 rund. Jak nietrudno się więc domyślić, mapa zakończyła się wynikiem 16:4 na korzyść formacji patrol wiedźma, tym samym eliminując POPISÓWKĘ z turnieju.