Dwa tytułu w arrMY – przed nami rozgrywki CS:GO i Valorant

VALORANT już w arrMY!
21 stycznia, 2022
“Przeciwnik to przeciwnik – też ma klawiaturę, myszkę i słuchawki” – Paweł “GoLdi” Gołdyn, gracz Underdogs
21 stycznia, 2022

Nowy rok, nowe arrMY – w przenośni i dosłownie. Nie tylko odświeżyliśmy szatę graficzną naszej strony, ale również dodaliśmy kolejny tytuł, w którym gracze mogą prowadzić rywalizację! Tak samo, jak w przypadku Counter Strike’a, gracze produkcji RIOT-u również będą otrzymywać esport dolary za wygrane spotkania, które później będą mogli wymieniać na nagrody w naszym sklepie. Rozgrywki startują już niebawem, więc koniecznie sprawdźcie, kiedy musicie być w pełni gotowi do podjęcia rywalizacji!

Valorant wchodzi do gry!

Na naszych social mediach od dłuższego czasu mogliście zauważyć pojawiające się wątki dotyczące Valoranta. Już teraz możecie zapisywać się do pierwszych rozgrywek. Dokładne daty zawodów zostaną ogłoszone niebawem – dopinamy ostatnie szczegóły dotyczące terminów z Riot Games. To ogłoszenie wiązało się z potężną dawką emocji, ale te prawdziwe przeżyjemy razem z wami na serwerach już za niedługo. Trenujcie ciężko, zbierajcie ekipę i pokażcie wielką moc. Nie możemy doczekać się pierwszych transmisji z meczów!

  • https://valorant.arrmy.pl/turnieje
  • https://valorant.arrmy.pl/ligi

Trzeci sezon arrMY CS:GO już za rogiem!

Kolejny raz zapraszamy Was do rozgrywek w Counter Strike’a: Global Offensive. Z każdym sezonem biliśmy rekord uczestników Ligi Open i liczymy na to również teraz! Liczba slotów jest nieograniczona, a zapisy trwają do 24 lutego. Start rozgrywek jest przewidziany na ostatni dzień lutego, więc drużyny mają jeszcze sporo czasu na przygotowanie. Pamiętajcie, że dobre wyniki nie tylko będą nagradzane e$ na Waszych kontach, ale również będziecie mogli awansować do wyższej ligi. Liga Rising to nie tylko większe zarobki, ale również bardziej doświadczeni przeciwnicy, którzy przez rywalizację, zapewnią Wam rozwój w wielu aspektach gry.

Liga Rising wystartuje już 18 lutego. Część zespołów zostanie wyłoniona przez otwarte kwalifikacje, w których wciąż można wziąć udział. Ostatni turniej kwalifikacyjny odbędzie się 3 lutego. Jeśli czujecie, że jesteście w stanie poradzić sobie z rywalizacją na nieco wyższym poziomie, zachęcamy was do wzięcia udziału w open quali. W tej lidze znajdzie się jedynie 20 zespołów i nieliczni będą w stanie walczyć o awans do najlepszych rozgrywek arrMY. 

Z całą pewnością można powiedzieć, że Liga Masters to najwyższy poziom CS-a w arrMY. Wiąże się to z największym wynagrodzeniem, które są w stanie otrzymać uczestnicy naszych rozgrywek. Jest to elitarne grono stworzone z 10 najlepszych drużyn, których rywalizacja zawsze dostarcza masę emocji. W poprzednim sezonie to właśnie zawodnicy Ligi Masters mieli okazję grać pod banderą akademii największych polskich organizacji. Droga na szczyt jest trudna, a utrzymanie się na nim to prawdziwa sztuka. Zmagania zawodników tej ligi zobaczymy najszybciej, ponieważ data startu to 18 lutego. 

“Rok 2022 dla osób zaangażowanych w arrMY rozpoczyna się intensywnie i mam nadzieję, że będzie on zakończony kolejnymi sukcesami. Uruchomienie w pełni zautomatyzowanej ligi Open, która może obsłużyć zarówno 10 jak 100, a nawet 500 zespołów to coś, do czego będziemy zachęcali naszych nowych graczy z Valorant. Dodatkowo stworzyliśmy miejsce dla najbardziej wyróżniających się graczy w ramach ligi Rising. Wciąż kontynuujemy działania w CS:GO i startujemy z kolejnym sezonem naszych rozgrywek. Po zainteresowaniu w otwartych kwalifikacjach jesteśmy przekonani, że nasze rozgrywki są coraz bardziej cenione przez graczy. Liczę na powiększenie puli w tytule od Valve, by nagrody dla naszych użytkowników były jeszcze bardziej atrakcyjne” – podsumowuje Kuba “Kubik” Kubika, koordynator projektu arrMY.