Esportowe CV to wielki krok w twojej karierze!

Nowa aktualizacja! Patch 1.59.0B
24 czerwca, 2021
Kariera esportowa w wieku 26 lat? Dlaczego nie? – NA MIDZIE #2!
30 czerwca, 2021

Esportowe CV to twoja furtka do wielkiej kariery. Dostęp do skróconego opisu twojej osoby zdobędą największe organizacje esportowe w Polsce i na świecie. Wejdź na arrmy.pl/weryfikacja i zrób kolejny krok w rozwoju.

Esportowe CV to dokument, w którym opiszemy Ciebie, jako gracza. Zwrócimy uwagę na twoje umiejętności, osiągnięcia, mocne strony w grze oraz cechy osobowościowe. Sprawdzimy, w którym aspekcie możesz się poprawić, aby stać się jeszcze lepszym zawodnikiem. Wszystko umieścimy na przejrzystej infografice, którą za pomocą jednego kliknięcia będą mogli przeglądać właściciele najlepszych esportowych drużyn.

Już za 49000 e$ możesz zakupić dokument, dzięki któremu może zmienić się twoja przyszłość. Nabycie esportowego CV znacząco ułatwi współpracującym z nami organizacjom odnalezienie odpowiedniego kandydata do gry, np. w Lidze Akademii, bądź w głównym składzie zespołu (w gwoli przypomnienia, współpracujące z nami drużyny w to: Anonymo Esports, Honoris, Dr Pepper Polska, Lodis by Illuminar (Illuminar Gaming), Creative AVEZ, Team ESCA Gaming, Pompa Team oraz CLEANTmix). 

Nasze badania psychologiczne umożliwią stworzenie profilu twoich cech osobowości, co z pewnością ułatwi tobie oraz potencjalnej drużynie dobór odpowiednich zawodników do gry. Każdy gracz może wykonać je za darmo wchodząc w Zarządzanie Profilem oraz zakładkę TESTY. W CV uzyskasz informację, nad jakimi aspektami powinieneś pracować, by być jeszcze lepszym graczem, ale również człowiekiem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że samą osobowością nie zwojujesz esportowej sceny. Z tego powodu w twoim CV pojawi się również stworzona przez profesjonalnych trenerów ocena twoich umiejętności strzeleckich, teoretycznych i praktycznych, również skupionych wokół pozycji, na której grasz! Na grafice pojawią się również wszystkie podstawowe statystyki takie jak KDR, OKDR, procent headshotów oraz dane z profilu arrMY: twój poziom oraz wartość –  jesteśmy pewni, że będzie ona jedynie stale rosnąć!

Esportowe CV to nie tylko nazwa kolejnego produktu. Esportowe CV możesz przekazać każdej drużynie, do której chcesz dołączyć. Jego zakup pokazuje, jak mocno wierzysz w siebie i swoje umiejętności. Pokazuje też, że jesteś graczem, który nie boi się oceny i pracy nad poprawą swojej gry. Tak jak w zwykłym CV, tu również znalazło się miejsce na dane kontaktowe, bezpośrednio do twojej osoby.

Ta “cefałka” to coś nowego. Powodzenia na esportowym rynku pracy!