Poznaj członka arrMY! – Angelika Chojnicka
20 grudnia, 2022
AD ESPORTS BY AVEZ oraz SEOSEM24 VERSUS SACURA z awansem do zamkniętych kwalifikacji!
17 stycznia, 2023

Nowy rok będzie rokiem pełnym niespodzianek. Jeśli ktokolwiek pomyślał, że arrMY ma już wszystko, co jest potrzebne do szczęścia graczom to – w sumie ma racje. Nie oznacza to jednak, że mamy zamiar przestać się rozwijać. Z tego względu, już niedługo pojawi się u nas prawdziwa bomba! Ba! Może nawet kilka.

Kolejny patch przyniósł zmiany na naszej stronie. Moją one oczywiście poprawić wydajność serwisu, ale również sprawić, żebyście z jeszcze większym komfortem mogli podejmować rywalizację. Nie chcemy was zanudzać wszystkimi drobnostkami, które są czasami niezwykle uporczywe dla naszych programistów (wielkie dzięki, że jesteście <3), ale mamy nadzieję, że nowe możliwość przyjmiecie z otwartymi ramionami.

Chcąc poszerzać swoje horyzonty, musimy wyruszyć w celu poszukiwania nowych przystani. Nie martwcie się o nas! Doskonale zdajemy sobie sprawę z wielu zagrożeń, które możemy spotkać na naszej drodze. Mogą to być wojownicy, którzy oddadzą wszystko za swoją ojczyznę (krzycząc przy tym doniośle jej nazwę) albo niesamowici sportowcy, którzy kopiąc okrągły przedmiot, przyprawią nas o zawrót głowy.

“Jesteśmy w przełomowym momencie naszego projektu. Zamknęliśmy bardzo duży proces technologiczny, którego efekty będziecie mogli zobaczyć już niebawem. W skrócie – pojawi się u nas kilka nowych gier, w których planujemy zmagania ligowe, jak i projekty akademii. Stay tuned!” – Kuba “Kubik” Kubiak