Liga Menedżerska w arrMY – zostań menedżerem drużyny esportowej

Początek czegoś nowego – NA MIDZIE #5
22 lipca, 2021
Po maturze chodziliśmy na kremówki… – NA MIDZIE #6
28 lipca, 2021

arrMY to projekt, który tworzy płaszczyznę do rozwoju i rozrywki dla wielu podmiotów. Są nimi gracze, trenerzy, organizacje esportowe i ich fani. Teraz przyszedł czas na menedżerów chcących spróbować swoich sił w prowadzeniu drużyny oraz na firmy, które pragną zaistnieć w świecie esportu. arrMY ułatwia im drogę do celu organizując Ligę Menedżerską. Wszyscy managerowie będą mogli skorzystać z zasobów graczy w arrMY tworząc drużynę z indywiduów, bądź kontraktując pełne zespoły.

Liga będzie miała wymiar sezonowy, a o dołączenie do niej może starać się każdy. Po opłaceniu konkretnej kwoty manager otrzymuje możliwość skompletowania składu odpowiadającego jego zamierzeniom. Poziom graczy, o których menedżer może zabiegać, zależny jest od kwoty wpłaconej na konto drużyny. Właściciel drużyny może złożyć skład z pojedynczych zawodników, którzy zdecydują się na wspólną grę, bądź uzupełnić skład już istniejącą pełną drużyną. Wymogiem uczestnictwa w Lidze Menedżerskiej jest posiadanie przez gracza weryfikacji trenerskiej na koncie arrMY. Obecnie arrMY jest jedyną platformą, która przyznaje poziom manualnie – każdy z graczy poddawany jest indywidualnej obserwacji trenerskiej.

Jednym z największych profitów dla gracza Ligi Menedżerskiej jest możliwość zarobku większej liczby wirtualnych pieniędzy obowiązujących na platformie arrMY, czyli Esport Dolarów. Rywalizować on będzie również z najlepszymi zawodnikami w serwisie. Dla menedżera dużą korzyścią jest możliwość promowania swojej firmy wśród nowej grupy odbiorców, fanów esportu i wykorzystywanie tego faktu we własnych działaniach marketingowych. Drużyna przyjmuje bowiem na czas trwania ligi nazwę oferowaną przez właściciela – eksponowana jest ona wraz z logotypem we wszystkich aktywnościach związanych z Ligą Menedżerską. Manager może w przyszłości pozyskać od arrMY specjalny pakiet reklamowy, oferujący komunikaty medialne, produkcję dedykowanego video, możliwość sprzedaży produktów w sklepie arrMY i wiele więcej. Drużyna wraz z menedżerem walczyć będą o zdobycie puli nagród, która zostanie ogłoszona wkrótce. Postępy w Lidze Menedżerskiej będą stale komunikowane przez serwis arrMY na social mediach oraz stronie newsowej: https://news.arrmy.pl

Wejście do Ligi Menedżerskiej to idealny sposób dla przedsiębiorstwa na przejście krótszej drogi w kontekście budowania drużyny esportowej. Zasoby arrMY oferują łatwość w kreowaniu nowego zespołu oraz zapewniają wszelką pomoc w razie ewentualnych problemów. Osoby pracujące w projekcie będą w stałym kontakcie z właścicielem drużyny menedżerskiej, pomogą przy wyborze odpowiednich zawodników bądź całego zespołu, a także zaoferują wsparcie przy spersonalizowanych kampaniach sprzedażowych i wizerunkowych.

“Z mojego punktu widzenia proponowane przez nas rozwiązanie pozwoli na prostsze i szybsze wejście nowych marek w świat esportu. Upraszczamy takie sprawy jak podpisywanie umów bezpośrednio z zawodnikami oraz nadzorujemy poprawność wszystkich działań. Ostatecznie rola inwestora może ograniczyć się do opłacenia faktury. Jednakże zawsze zachęcamy wszystkich zainteresowanych do większego zaangażowania i przeżywania esportowych emocji podczas kibicowania własnej drużynie” komentuje założyciel i prezes arrMY, Bartosz Polender.

Pierwsza edycja Ligi Menedżerskiej znajduje się już w serwisie pod adresem: https://arrmy.pl/ligi/menadzerska/15/Debiutanckie-starcie#!nav-matches, a jej planowany start odbędzie się na początku września. Firmy zainteresowane udziałem proszone są o skontaktowanie się z przedstawicielem arrMY, Eliaszem Sakowiczem – [email protected]

Projekt arrMY trwa już prawie dwa lata. Przez cały ten okres arrMY stworzyło swoją zaufaną społeczność i dużą bazę doświadczeń, z których może korzystać w najbliższych działaniach. Platforma zdołała już zebrać w swoich szeregach blisko 3500 graczy Counter Strike Global Offensive. Stale organizowane są wszelkiego rodzaju rozgrywki esportowe. Ostatnim dużym sukcesem była liczba drużyn, które zapisały się do wszystkich lig –  łącznie swój udział zadeklarowały 164 drużyny. Wynik ten był lepszy od rezultatu z poprzedniego sezonu, do którego zapisało 121 ekip. Nadchodzą również kolejne edycje Ligi OPEN, a także wyselekcjonowane poziomem zawodników Ligi RISING oraz MASTERS. Uruchomiony został również projekt Ligi Akademii, w który zaangażowały się największe organizacje esportowe w Polsce: https://bit.ly/ligaakademii.

arrMY wciąż spełnia swoją misję: jest idealnym miejscem do stawiania pierwszych kroków w esporcie i daje szansę, by gracze o różnych umiejętnościach czuli się w arrMY jak profesjonaliści. Do końca roku zostanie uruchomiona finalna część projektu, czyli arrMY EVOLUTION, a wraz z nią zaktualizowana zostanie cała szata graficzna serwisu. Projekt rozwija się w zawrotnym tempie i jeszcze w 2021 roku na platformę zostanie wprowadzony kolejny tytuł esportowy.