Pierwszy Finał LANowy w CS2 w Polsce: arrMY i PYSpace łączą siły w Kinguin Esports Lounge w Gdańsku

arrMY Quick Shots (SHOTS ON FIRE)! – Konrad “Ogniech” Ogniewski
9 czerwca, 2023
Wprowadzamy zmiany w Lidze Masters! Finały LANowe!
2 lutego, 2024

Po ponad 3 latach arrMY wraca z LANem w Counter-Strike’u. To wydarzenie może być mechanizmem napędowym do organizacji kolejnych wydarzeń offline. Dla graczy może to być wielki krok naprzód w ich esportowych karierach. Jest to też pierwsze tego typu wydarzenie w Counter-Strike 2 w naszym kraju. Plan na dni 14 oraz 15 października jest prosty – odpalajcie stream arrMY lub bądźcie z nami w epicentrum tego wydarzenia w Kinguin Esports Lounge w Gdańsku!

Unikalne Partnerstwo: arrMY i PY Space

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez współpracy z marką PYspace. Partnerstwo pomiędzy arrMY oraz PYspace było sukcesywnie rozwijane na przestrzeni ostatnich miesięcy. Wydarzenie 14 oraz 15 października będzie doskonałym zwieńczeniem pracy, która została wykonywana w pocie czoła dla wszystkich zawodników arrMY. Cechą wspólną organizatorów jest zajawka – cały turniej oraz finał LANowy jest stworzony przez graczy dla graczy. Właśnie to stworzy niesamowitą atmosferę, której każdy może być częścią w Kinguin Esports Lounge!

Kinguin Esports Lounge: Epicentrum Wydarzenia

Finały LANowe CS2 odbędą się w jednym z najbardziej rozpoznawalnych tego typu miejsc w Polsce – Kinguin Esports Lounge w Gdańsku. To niesamowita przestrzeń, zaprojektowana specjalnie z myślą o fanach esportu. Posiada najnowsze technologie oraz wygodne miejsca dla kibiców, którzy mogą ponieść walczące o tytuł drużyny aż na pierwsze miejsce podium. Wszystkie biorące udział formacje, z pewnością będą wdzięczne za doping.

Wydarzenie, które może rozpocząć karierę

Wśród osób, które będą brały udział w finałach LANowych, znajdują się gracze, którzy mają już doświadczenie w turniejach offline oraz zawodnicy, którzy jeszcze nie mieli szansy posmakować tego rodzaju wydarzenia. Ci drudzy z pewnością zbiorą nowe doświadczenie oraz nauczą się czegoś nowego. Nie zmienia to jednak faktu, że wszyscy zawodnicy będą pod baczną obserwacją wielu ludzi z esportowej sceny. Dobry występ może okazać się kluczem, który otworzy drzwi do wielkiej kariery.

Wielka Nagroda i Sława

Przy okazji finałów LANowych CS2, nie można zapominać o niesamowitych nagrodach, jakie czekają na zwycięzców. Prestiżowa brama Kinguin Esports Lounge staje przed nimi otworem – a wraz z nią tytuł drużyny, która wygrała pierwszego LANa w CS2 w Polsce. Gracze będą walczyć również o nagrody pieniężne, których wartość wynosi łącznie 11 500 PLN.

Dołączcie do Nas!

Jeśli jesteście fanami Counter-Strike’a i jesteście ciekawi, jak zawodnicy arrMY zaprezentują się w najnowszej odsłonie gry, to 14 oraz 15 października 2023 roku Gdańsk jest miejscem, w którym musicie się znaleźć. Jeśli nie jesteście w stanie pojawić się tam fizycznie, nie przejmujcie się – stream z tego eventu również się pojawi! 

Pierwszy finał LANowy w CS2 w Polsce to wydarzenie, które połączy miłość do esportu, zdrową rywalizację oraz mecze i rundy pełne emocji. Pełne zaangażowanie ze strony organizatorów i zawodników, walka do samego końca oraz niesamowite miejsce dla wszystkich zajawkowiczów esportu. To wszystko i jeszcze więcej już 15 oraz 16 października w Kinguin Esports Lounge w Gdańsku. do zobaczenia!

Komentarze zawodników przed turniejem

  1. Jak opisałbyś drogę, którą musiałeś przejść z drużyną, by znaleźć się na LANie?

Droga była na pewno wyboista, dużo zmian w składzie, dużo stadionów i koniec końców połowa kwali niezagranych. Gdybyśmy grali wszystkie kwalifikacje, to jestem pewny, że zajmowaliśmy pierwsze miejsce w tabeli. – Łukasz “splaw1k” Jahns (Małpiszony)

  1. Który z przeciwników sprawiał wam najwięcej problemów i dlaczego?

Jeżeli miałbym wskazać na kogoś palcem; to najciężej grało nam się na yikes i flaya, który potrafił sam usciągnąć swoją drużynę. Jednakże, podczas trwania kwalifikacji, na te same teamy udało się zanotować wygraną, jak i przegraną. – Bartłomiej “Masi” Łacheta (AVEZ)

  1. Czy jest to pierwszy wspólny LAN waszej drużyny?

Jest to pierwszy wspólny LAN w tym składzie. Będzie to też jednocześnie mój pierwszy LAN, więc liczę, że zdobędę nowe doświadczenia ,które pomogą mi w dalszej drodze. Reszta chłopaków ma już na swoim koncie Turnieje offline, więc wiem, że będę mógł liczyć na ich wsparcie. – Kamil “OpeN” Czech (Blurred Faces)

  1. Jaka atmosfera w drużynie panuje przed LANem?

Atmosfera przed lanem zdecydowanie pozytywna – jedziemy z myślą, że jesteśmy jedną z mocniejszych ekip, które tego LANa mogą wygrać. – Bartłomiej “Masi” Łacheta (AVEZ)

  1. Jak zareagowaliście na wieść, że LAN odbędzie się w Counter-Strike 2?

Dla nas jest to duży plus, bo od początku wyjścia CS2 mega tryhardowaliśmy premiery itd. Graliśmy o wiele więcej w CS2 niż w CS:GO. Z tego względu mam nadzieję, że będziemy krok w przód przed resztą drużyn. – Łukasz “splaw1k” Jahns (Małpiszony)