Podsumowanie dotychczasowych działań arrMY!

Jeśli ktoś chce się poczuć wyróżniony i doceniony, powinien dołączyć do arrMY – gracz Burst, Kacper “Kapinio” Andraszyk
25 marca, 2021
Strzelania może się nauczyć każdy, ale myślenie musi być poziom wyżej – ex zawodnik Lylon, Kacper “Kacperek” Szczepański
1 kwietnia, 2021

Stworzenie ligi było dla nas wielkim wyzwaniem. Od początku chcieliśmy, aby arrMY było miejscem, w którym gracze będą mogli poczuć się wyróżnieni i docenieni, a przede wszystkim, aby mogli rozwijać swoją esportową karierę. Niezmiernie cieszymy się, że możemy tworzyć ją razem z wami, bo wasza pomoc jest naprawdę nieoceniona. Dzięki waszym uwagom oraz aktywności czujemy, że wszystko, co robimy, idzie w dobrym kierunku. W tym artykule chcemy krótko podsumować to, co działo się w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Serwery

Od początku postawiliśmy na automatykę i usprawnienie funkcjonalności dostępnych w serwisie. Własnymi siłami stworzyliśmy całą infrastrukturę – “postawiliśmy” własne serwery gry i zaprogramowaliśmy je w takim sposób, aby gracze mogli czuć się niczym profesjonaliści. Cały czas czuwaliśmy nad przebiegiem każdego ze spotkań. Nasi administratorzy byli dostępni podczas trwania meczów, a także poza nimi. W razie kłopotów  służyli pomocą i sprawnie rozwiązywali problemy. Jesteśmy dumni z tego, że jak do tej pory było ich tak niewiele. Oznacza to, że dobrze wykonujemy swoją pracę, wciąż sumiennie rozwijając całą platformę.

Narzędzia arrMY

Daliśmy graczom niespotykaną jak do tej pory na polskiej scenie (a może i światowej) możliwość umawiania spotkań w ramach ligi, za pomocą narzędzia na stronie. Nie chcieliśmy narzucać terminów z góry – szanujemy czas zawodników i zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele drużyn uczestniczy w różnych innych rozgrywkach. Pamiętajcie, że wszystko co tworzymy, tworzymy właśnie dla Was – jesteście siłą napędową tego projektu, dlatego zarząd bierze pod lupę każdą waszą wiadomość i przygląda się bacznie waszym uwagom. 

Esport Dolary

Swoboda graczy nie ograniczała się tylko do możliwości umawiania spotkań. Wprowadzenie indywidualnej waluty na naszej platformie sprawiło, że zawodnicy mają możliwość podjęcia decyzji, jaką nagrodę otrzymają w zamian za zdobytą gotówkę. Niezmiernie ważne jest dla nas to, aby zawodnicy nie tylko rozwijali się indywidualnie, ale również drużynowo – z tego powodu podzieliliśmy zasoby finansowe na wynagrodzenie drużynowe i indywidualne. Dzięki takiemu podejściu liczymy na to, że analizy drużynowe lub możliwość zakupu usług trenerskich przyczyni się do waszego rozwoju. Uważamy również, że każdy uczestnik powinien zostać wynagrodzony za trud włożony w wygranie spotkania. Jednak w momencie, gdy mecz nie poszedł po myśli jakiegoś zespołu, to i tak otrzymywał on na konto pewną sumę esport dolarów. Był to innowacyjny sposób otrzymywania przez uczestników nagród, więc liczymy się ze wszystkimi niedogodnościami z tego wynikającymi.

Social Media 

Social media arrMY również gloryfikują wyróżniających się zawodników. Podczas zagrań tygodnia pokazujemy społeczności umiejętności, które posiadają nasi gracze. Całe community może dokonać wyboru, kto pokazał się z najlepszej strony wśród uczestników. Zwycięzcy takiego plebiscytu mają możliwość udzielenia wywiadu, który pojawia się na naszych kanałach komunikacji. Wasze duże zaangażowanie w medialność projektu jest dla nas niezwykle istotne. Wynagradzamy wam to przygotowując filmy instruktażowe i inne materiały, które tłumaczą problematyczne kwestie. Do tego dochodzi arrMY NEWS, czyli cotygodniowy przegląd najważniejszych wydarzeń oraz wiele, wiele więcej. Organizujemy konferencje na Discordzie, podczas których każdy ma możliwość wypowiedzenia się i przedstawienia swoich pomysłów, aby serwis wciąż mógł się rozwijać. Wychodzimy również poza nasze media, by komunikować się z ludźmi, którzy choć nie zawsze są uczestnikami naszych rozgrywek, to przyglądają się temu, jak arrMY rośnie w siłę. 

Wiemy nad czym trzeba pracować!

Zdajemy sobie również sprawę z naszych słabszych stron. Wciąż pracujemy nad funkcjonalnością oraz atrakcyjnością naszej strony, aby była ona przyjemniejsza w odbiorze przez społeczność. Wasze rady są bardzo cenne, także prosimy – nie przestawajcie nam ich udzielać. 

Pracujemy również nad możliwością wprowadzenia większej ilości zawodników i trenera do drużyny. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ta aktualizacja jest przez graczy wyczekiwana, dlatego robimy wszystko, by móc ją jak najszybciej dostarczyć. 

Wciąż brakuje również możliwości spieniężenia swoich dokonań. Gwarantujemy, że już wkrótce wszyscy zawodnicy otrzymają możliwość wydania swoich ciężko zarobionych EsportDollarów. Jest to dla nas w tym momencie sprawa priorytetowa, więc nie ma powodów do zmartwień – robimy wszystko co w naszej mocy, by gracze mogli czuć się usatysfakcjonowani z udziału w naszych rozgrywkach.

Chcemy również złożyć gratulacje wszystkim 20 drużynom, które awansowały za pośrednictwem ligi do finałów sezonu. Włożyliście w te zmagania sporo pracy, ale wasza droga się jeszcze nie kończy. Wciąż jest jeszcze wiele do wygrania. Pamiętajcie, że na naszej platformie trwają one-day-cupy, które mogą zapewnić  awans do finałów sezonu.  Zostańcie z nami i czekajcie na więcej – mamy dla Was wiele ciekawych ogłoszeń…