Poznaj członka arrMY! – Angelika Chojnicka

arrMY Quick Shots! – Igor “KeegaN” Skórzewski
16 grudnia, 2022
IDZIE NOWE!
9 stycznia, 2023

Od września tworzy dla was content na TikToku arrMY. Dziś przedstawimy wam sylwetkę Angeliki, która jest kopalnią pomysłów. Jest to fajna okazja, żebyście dowiedzieli się, kto do was gada z drugiej strony ekranu!

Skąd dowiedziałaś się o arrMY?

Pod względem lig i turniejów arrMY przewijało mi się już w social mediach od dłuższego czasu. Dokładniej zaznajomiłam się z tematem, gdy mój przyjaciel dołączył do Waszego zespołu i opowiedział mi dokładniej, na czym to wszystko polega.

Dlaczego to właśnie tiktok jest Twoją domeną?

Jestem aktywną użytkowniczką tej platformy, śledzę na bieżąco trendy w wolnym czasie i sprawia mi to przyjemność. Nagrywać na swoim profilu prywatnym zaczęłam w 2015 roku jeszcze za czasów Musically. Gdy pojawiła się możliwość działania w tym temacie, uznałam, że spróbuję połączyć przyjemne z pożytecznym. Na razie chyba mi to wychodzi!

Jakie doświadczenia miałaś wcześniej z esportem?

Wszystko zaczęło się od uczęszczania do klasy esportowej w szkole TEB w Olsztynie. Zajarałam się tematem jeszcze bardziej i udało mi się dołączyć do lokalnej organizacji, która tworzy eventy właśnie w tej tematyce. Nawet nie wiem, kiedy zleciały mi już 3 lata w branży, podczas których pomagałam tworzyć takie eventy jak Polish Esport Cup, czy prowadzić 2 obozy esportowe dla dzieci i młodzieży.

Co sprawia Ci najwięcej satysfakcji?

Pod względem social mediów, na pewno jest to moment, gdy mój pomysł na materiał spodoba się odbiorcom, którzy generują coraz to większe statystyki. Lubię też momenty, gdy zaczynam z czymś od 0 i po czasie widzę efekty mojej pracy w postaci np. uśmiechów osób, które przychodzą na tworzone eventy.

Jak według Ciebie zapowiada się rok 2023 w arrMY?

Na pewno intensywnie, jest dużo pomysłów na nowości, nad którymi trzeba będzie pracować. Mam ogromna nadzieje, że będzie to też rok bicia nowych rekordów, pod względem uczestników w naszych turniejach i ligach. Mam nadzieję, że sprostamy największym oczekiwaniom naszych użytkowników.

Wpadajcie na naszego tiktoka po więcej contentu tworzonego przez Angelikę!

tiktok.com/@arrmygg