Poznaj drużynę! – Electrocuted E-Sports

Pasha sprawdza umiejętności podopiecznych Hypera! – PGC vs SCOU7GANG w lidze Masters arrMY!
20 października, 2022
arrMY Quick Shots! – Oliwier “Brain” Dychus
6 listopada, 2022

Organizacja Electrocuted E-Sports została powołana 28 Maja 2019 roku, a do stworzenia projektu przyczyniło się trzech graczy Fifa grających w trybie wirtualnych klubów. Zmagania na wirtualnym boisku były jedyną dywizją organizacji, która początkowo była znana jako Ice Football.

Na prośbę innych graczy, główny założyciel (Kamil “ET_Kropek1991_x3” Ferkowski) postanowił rozbudować organizację o kolejne tytuły esportowe, a także postanowił zmienić nazwę na Ice Warriors Esports. Dokładnie 2 września 2021 roku, zarząd połączył siły z klubem sportowym Elana Toruń. Spowodowało to kolejny raz zmianę nazwy, a projekt kontynuował funkcjonowanie jako Elana Toruń E-Sports. Współpraca przebiegała pomyślnie przez 11 miesięcy, jednakże chęć prowadzenia działalności na własnych zasadach była bardzo zachęcająca. Spowodowało to kolejny rebranding i tak narodziło się Electrocuted E-Sports.

Electrocuted E-Sports skupia wokół siebie zawodników dwóch gier – FIFA (PS5 i XO) oraz CS:GO. Zarówno zawodnicy wirtualnej piłki nożnej jak i CS:GO mogą pochwalić się licznymi osiągnięciami. Poniżej możecie zapoznać się z dokonaniami zawodników gry Valve:

▪︎  25. Styczeń 2021 – 4 th w E-sport League Cup

▪︎  21. Grudzień 2021 – 🥉 3 Miejsce w MIYAGI.pro 

▪︎  17. Luty 2022 – 🎖 Awans do Ligi Masters S3 ARRMY 

▪︎  13. Marca 2022 – 🥈 2 Miejsce Quli LAN BaseStack 

▪︎  21. Marca 2022 – 🥉 3 Miejsce BSG Cup #2 

▪︎  30. Kwietnia 2022 – 🥇 1 Miejsce Quali SkillFactor (Bootcamp) 

▪︎  21. Maja 2022 – 🥉 3 Miejsce SkillFactor S3 

▪︎  21. Czerwca 2022 – 🎖 Awans do ESEA Main 

—————————

▪︎ 11. Lipca 2022 – 🔝 22 Cybersport.pl 

Ekipa Michała “Katki” Ćwika będzie trenować i walczyć o awans do ESEA Advanced, drużyna FIFA na platformie Playstation 5 stawia sobie za cel awans do Super Ligi. Skład toczący zmagania na platformie Xbox One jest najświeższą formacją, więc będą walczyć o to, by pokazać się z jak najlepszej strony. 

Nazwa Electrocuted E-Sports ma ostrzegać rywali, że nadchodzącym porażeniem prądem, lecz jak mówi sam właściciel również oni “po wszystkich nieudanych rzeczach jakie napotkaliśmy prowadząc organizację, musieliśmy zostać “porażeni” aby wyjść na prostą.

Porażającą ekipę reprezentują znani w szeregach arrMY zawodnicy:

🇵🇱 ▪︎  Sebastian “Szebek” Majkowski 

🇵🇱 ▪︎  Max “Ki3lo” Kieliba 

🇵🇱 ▪︎  Jakub “Lucky” Żurek

🇵🇱 ▪︎  Michał “Katkaaa” Ćwik 

🇵🇱 ▪︎  Michał “MeHow” Majda