Poznaj drużynę! – MCE Gameexpert

Ruszają otwarte kwalifikacje do lig arrMY! Rozpoczniesz jako mistrz czy jako wschodząca gwiazda?
30 sierpnia, 2022
“Grając w CS:GO dostałem kilka razy VAC bana.” – Kamil “kamo” Frąckowiak
18 września, 2022

Początków organizacji MCE Gameexpert możemy upatrywać w październiku 2020 roku, kiedy to jeszcze działała pod nazwą Angry.Goat. Początkowo projekt miał za zadanie zaspokoić ciekawość założycieli (Kamil Skałka oraz Grzegorz Pilch), na czym polega prowadzenie drużyny esportowej. Kolejny argumentem przemawiającym za stworzeniem organizacji był fakt, że w ich miejscowości nikt jeszcze nie podjął się takiego zadania.

Gdy MCE Gameexpert nabrało wiatru w żagle, ich działania zostały ukierunkowane na rozwój młodych i perspektywicznych zawodników. Organizacja dąży do zaistnienia na krajowej scenie i według nas, idzie im to naprawdę dobrze! Drużynę reprezentują gracze CS:GO, VALORANT, SIMRACING, NBA 2K oraz FORTNITE.

Założyciele nie ukrywają, że jednym z najważniejszych osiągnięć organizacji jest 9 miejsce w ranking cybersport, jednakże to indywidualny rozwój ich podopiecznych uważają za swój największy sukces. Warto również wspomnieć o tym, że zawodnicy VALORANT przeszli przez ligę arrMY OPEN jak burza. W finałach play-offów zwyciężyli z drużyną Forsaken i to właśnie tych graczy, zobaczymy w kolejnej odsłonie ligi Rising.

Logo organizacji zostało stworzone przez jednego z założycieli, a nazwa nawiązuje do miejscowości, z której pochodzi (Myślenice).