Projekt scoutingowy dla komentatorów CS:GO by arrMY!

“U nas talentów nie brakuje, ale brakuje możliwości i chęci do rozwoju.” – Jakub ‘Hype’ Kurek, Elite esport
9 października, 2022
Pasha sprawdza umiejętności podopiecznych Hypera! – PGC vs SCOU7GANG w lidze Masters arrMY!
20 października, 2022

Chciałbyś spróbować swoich sił jako komentator? Może masz już swoje pierwsze komentowane mecze za sobą, ale chcesz zdobyć więcej doświadczenia? Może jesteś wschodzącą gwiazdą casterki i chcesz to innym udowodnić? Projekt arrMY ma dla Ciebie coś, co może Ciebie zainteresować (nawiązanie do telezakupów mango było celowe, ale my nie wciskamy wam kitu)!

Projekt, będzie odbywał się przez cały 5 sezon lig arrMY (Październik-grudzień), a główną nagrodą w projekcie będzie możliwość podjęcia stałej współpracy z arrMY oraz skomentowania spotkania podczas transmisji na kanale ESL Polska u boku najlepszych komentatorów w Polsce!

Projekt przeznaczony jest dla każdego, niezależnie od posiadanego doświadczenia.

Czynnikami, na które będziemy zwracać uwagę są: 

A) Zaangażowanie,

B) Kunszt,

C) Odbiór przez społeczność.

Aby dołączyć wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Każda osoba, która się zgłosi zostanie początkowo przyznana do jednej z dwóch grup, a szczegóły będą wysłane w wiadomościach prywatnych. Wszystkie informacje będą przekazane drogą mailową, dlatego prosimy was o podawanie aktualnych danych. 

Każdy uczestnik projektu scoutingowego, będzie miał dostęp do rozgrywek ligowych, a spotkania będą oglądane oraz oceniane przez wyznaczony do tego zespół. Z czasem zostaną wyłonieni najlepsi komentatorzy, którzy zostaną przedstawiani publiczności. 

Projekt rozpoczyna się wraz z pierwszymi spotkaniami ligowymi arrMY sezonu 5, natomiast rekrutacja jest otwarta do ostatniego dnia października 2022r.

W szeregach arrMY było i jest mnóstwo komentatorów, którzy są dziś rozpoznawalni przez wielu kibiców CS:GO. Oni również zapraszają was do spróbowania swoich sił!

“Kiedy otrzymałem propozycję dołączenia do projektu arrMY, to przejąłem ją bez wahania. Możliwość pracy w zgranym zespole, możliwość komentowania wielu spotkań oraz zawodników bez wątpienia ma pozytywny wpływ na rozwój mojej kariery komentatorskiej” ~ Bartłomiej “Bsg” Sękowski

“Obecność w arrMY otworzyła mi furtkę do szerszej publiki. Warto zwrócić również uwagę na to, że intensywność meczów i okazji do komentowania jest spora – można zatem cały czas pracować nad swoim warsztatem i mieć możliwość do sprawdzania się za mikrofonem.” ~ Michał “Boniu” Bonczysty 

“Teraz trochę rzadziej wpadam na streamki na kanał arrMY, bo dużo czasu ostatnio zajmują mi transmisje na kanale ESL. Udało mi się skomentować chociażby dwa sezony Pro Ligi, IEM Road to Rio, zawitałem w studiu w Katowicach jak i na rozgrywkach Polskiej Ligi Esportowej w Warszawie. Jestem również komentatorem w kilku organizacjach takich jak Creative Avez, czy DoubleH.” ~ Mateusz “Bremat” Brendler 

“W arrMY najbardziej cenię swobodę w robieniu tego co lubię, możliwość rozwoju, jak również fajną ekipę, która już od pierwszego dnia naszej “współpracy” wyciągnęła do mnie pomocną dłoń.” ~ Paweł “Ziutek” Wierzbicki

Serdecznie zapraszamy każdego, bez względu na umiejętności!