Razem jesteśmy armią – nowy sezon arrMY

“O piratach, projekcie ARRMY i podejściu młodych graczy” – trener piratesports, Bartłomiej “BGG” Gawlas
15 stycznia, 2021
AntyDPM broni tytuł! – przedsezonowy turniej arrMY
8 marca, 2021

Kolejna odsłona arrMY ruszyła pełną parą! Dwukrotnie przekroczyliśmy zakładaną liczbę zapisanych drużyn. Cieszymy się, że nam zaufaliście i my mamy nadzieję, że będziemy w stanie sprostać waszym oczekiwaniom. Doskonale wiemy, że zarówno wy, jak i my, damy z siebie wszystko, by rozwinąć się jeszcze bardziej i dążyć do upragnionych celów. 

Nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania już na początku nowej edycji arrMY. Do ligi zapisało się 121 drużyn, a liczba graczy przekracza ponad 600 osób! Jest to niemal tak samo niesamowite, jak wysokość puli nagród w najnowszej odsłonie arrMY, która wynosić będzie aż 30 000 PLN!

W poniedziałek 22.02.21 zostały wylosowane pierwsze mecze, a graczem poznali swoich wstępnych rywali. Dzięki naszemu innowacyjnemu systemowi zawodnicy są w stanie zaproponować swoim przeciwnikom inny termin, gdy któraś z drużyn nie ma możliwości rozegrania meczu w wyznaczonym przez system dniu. Nasz panel umożliwia przeprowadzenie banowania map, co znacząco zwiększa komfort użytkowników. Zaopatrzyliśmy się również we własne serwery, które są najwyższej jakości. Dzięki takiemu rozwiązaniu, rozgrywanie meczu będzie pozbawione lagów lub innych niedogodności. Zakończenie całej ligi zaplanowane jest na 24 marca. Do tego czasu gracze będą wylewać siódme poty, by wygrać kolejny mecz i gromadzić na swoim koncie EsportDollars. 

Naszą walutę gracze będą mogli zdobywać poprzez uczestniczenie w rozgrywkach, a wysokość wygranej gaży będzie zależna od wyniku mecz. Zgromadzenie wystarczającej ilości środków na koncie, umożliwi zawodnikom zrobienie zakupów w naszym sklepie. EsportDollars będzie można wymienić między innymi na: myszki, klawiatury i słuchawki najlepszych producentów akcesoriów dla graczy, biurka, mouse bungee, podkładki pod mysz oraz fotel, ubrania, analizy trenerskie oraz wiele, wiele innych. 

Stworzyliśmy szkielet czegoś wielkiego. Aby rozwijać nasza projekt potrzebujemy was – zawodników i całą społeczność CS-a. Projekt arrMY, ma dać szansę graczom na rozwój swoich umiejętności, wypromowanie najbardziej wyróżniających się jednostek oraz wskazanie drogi, jaką powinni podążać zawodnicy, by osiągnąć swój wymarzony sukces. Jest to również inicjatywa stworzona dla amatorów, którzy chcą zaznać zdrowej rywalizacji i poczuć się jak pros. Wciąż chcemy ulepszać arrMY, dlatego bierzemy każdą opinię pod uwagę i poddajemy ją analizie. Tworzymy ten projekt razem i razem jesteśmy armią.