Ruszają zapisy do arrMY Starrs Valorant!

Nie czułem się akceptowany w Avez – Artur “LeS” Leszczyński, zawodnik ESCA Gaming
18 lutego, 2022
arrMY potrzebuje TWOJEJ pomocy! Rozpoczynamy poszukiwania admistratorów rozgrywek!
24 marca, 2022

Projekt arrMY wraca do korzeni. W 2020 roku za sprawą naszych działań, wielu graczy CS:GO wypłynęło na szerokie wody w barwach piratesports. Po dwóch latach oczekiwań czas na nowy rozdział naszej działalności. Pora na arrMY Starrs Valorant, który jest spadkobiercą początkowych założeń arrMY. Nowa gra, nowe twarze i anonimowa organizacja, którą najlepsi zawodnicy będą mogli reprezentować w ramach akademii. Czas postawić pierwszy krok ku przyszłości w profesjonalnej karierze esportowej!

Czym jest arrMY Starrs Valorant?

Projekt scoutingowy “arrMY Starrs Valorant” jest pierwszym tego rodzaju przedsięwzięciem w arrMY i ma na celu wyłonić przyszłe gwiazdy Valoranta. Zawodnicy, którzy postanowią wziąć udział, mogą liczyć na profesjonalną ocenę trenerską, możliwość zmierzenia się z wymagającymi przeciwnikami oraz dołączenia do profesjonalnej organizacji esportowej. Projekt arrMY Starrs Valorant jest furtką do rozpoczęcia kariery gracza. 

Kto może wziąć udział?

Jako, że jest to projekt scoutingowy, zapisy są dla indywidualnych zawodników, nie całych drużyn. Każdy miłośnik Valoranta zostanie przyjęty, jeśli spełni trzy wymagania. 

  1. Zawodnik powinien być z Polski (albo komunikować się w języku polskim). 
  2. Przy rejestracji należy zapłacić za udział wpisowym w wirtualnej walucie naszej platformy (esport dolary). 
  3. Dodatkowym wymaganiem jest wiek powyżej 13 roku życia. To limit poniżej standardowego dla Valorantowych przedsięwzięć wymogu, dzięki czemu nawet najmłodsze wschodzące gwiazdy będą mogły spróbować swoich sił.

Na czym polega arrMY Starrs Valorant?

Projekt “arrMY Starrs Valorant” polega na odnalezieniu graczy, którzy wyróżniają się na tle reszty zawodników pod względem umiejętności oraz komunikacji. 

  • Wszyscy zawodnicy będą podzieleni na zespoły w każdej turze rozgrywek. 
  • W każdym takim etapie drużyny będą spotykać się na komunikatorze głosowym, by przez godzinę omawiać strategię oraz kompozycje agentów. Następnie w każdym etapie zostaną rozegrane mecze weryfikacyjne w systemie 2xbo1.
  • Po zakończonym spotkaniu zawodnicy otrzymają wiadomość zwrotną na temat swoich zdolności komunikacyjnych, umiejętności w grze i współpracy. 
  • Każdemu zawodnikowi zostanie wystawiona całościowa ocena wyrażona w skali 1-10. 
  • Uczestnicy z najlepszymi wynikami zakwalifikują się do kolejnych etapów, gdzie ich całościowa ocena będzie każdorazowo aktualizowana i będzie mogła ulec poprawie. 
  • Pula zawodników będzie się regularnie zmniejszać do momentu, aż zostanie wybrana piątka najlepszych graczy, godna reprezentować profesjonalną organizację esportową.  

Korzyści z udziału w arrMY Starrs Valorant?

W arrMY naszymi priorytetami są ekspozycja i rozwój zawodników. Dlatego główną nagrodą dla piątki najlepszych graczy będzie kontrakt w profesjonalnej organizacji esportowej. Jesteśmy przekonani, że po wieloetapowej weryfikacji przez trenerów, wybrana i zakontraktowana drużyna będzie gotowa do walki o najwyższe lokaty na polskiej scenie Valoranta.

Jednocześnie wierzymy, że każdy uczestnik rozwinie się dzięki Starrs Valorant. Nawet gdy ktoś niefortunnie pożegna się z projektem już na pierwszym etapie, to i tak otrzyma całościową ocenę oraz feedback od naszego trenera, co będzie bezcennym doświadczeniem na przyszłość. W arrMY każdy uczestnik zyskuje.

Jak dołączyć do arrMY Starrs?

Przede wszystkim należy założyć konto na platformie valorant.arrmy.pl

Zapisy do Starrs Valorant rozpoczęły się 10.03 i pamiętaj, aby z nich skorzystać. Właśnie dzięki nim dołączysz do projektu. Korzystając z valorant.arrmy.pl/pl/starrs nie tylko rozpoczniesz przygodę w projekcie, ale również znajdziesz dodatkowe informacje.
Jeśli nadal masz pytania lub wątpliwości dotyczące przebiegu arrMY Starrs – zadaj je na naszym Discordzie! Zajrzyj na Discord arrMY (https://discord.gg/cpfXhwMv) i napisz do nas na kanale PYTANIA STARRS.