Ruszają zimowe rozgrywki VALORANT w arrMY!

arrMY Quick Shots! – Adam “Mistikooo” Gęca
19 listopada, 2022
Poznaj drużynę! – The Night Clan
3 grudnia, 2022

Przed rozpoczęciem trzeciego sezonu rozgrywek należy poznać mocne i słabe strony swojej formacji. Liga będzie swoją strukturą przypominać ligę OPEN z sezonu pierwszego oraz drugiego, lecz jedynie pierwsze miejsce otrzyma unikalną nagrodę. Zwycięska drużyna awansuje bezpośrednio do Ligi Rising sezonu trzeciego, którego termin zostanie ogłoszony już niebawem! Spotkania będę również wiązać się z walką o E$, które zawodnicy będą mogli gromadzić po każdym meczu. Łącznie w puli znajduje się 10000 PLN. Zmagania rozpoczynają się już 1 grudnia, więc czasu na rejestrację jest naprawdę mało!

Na wstępie warto zaznaczyć, że rozgrywki w ramach arrMY odbywają się w formie ligowej. Zapisując swoją drużynę do zmagań w FPSie RIOT GAMES, gracze odbędą aż 10 spotkań, a każde z nich będzie wiązało się z walką o nagrody. O dobór drużyn w kolejnych starciach zadba specjalny algorytm, który dopasuje rywali pod względem statystyk oraz poprzednich rezultatów. 

Liga Winter ma za zadanie sprawdzić, jak dobrze przygotowane są drużyny, które chcą wziąć udział w sezonie zasadniczym. Gracze, którzy już wcześniej rywalizowali na platformie arrMY doskonale wiedzą, czego mogą się spodziewać. Najciekawsza wydaje się jednak nagroda dla najlepszej drużyny – jest to bezpośredni awans do Ligi Rising, w której udział biorą najlepsi zawodnicy (w zeszłym sezonie mogliśmy podziwiać wyczyny między innymi Aleksandra “zeek” Zygmunta oraz  Patryka “starxo” Kopczyńskiego). Zmagania uczestników Ligi Winter będzie można śledzić na transmisjach, które będą wzbogacone o oprawę komentatorską.

Liga Winter VALORANT na platformie arrMY to kolejna szansa dla zawodników, którzy pragną zaistnieć na esportowej scenie. Skupiajcie się jak nigdy wcześniej, bo tak samo, jak w regularnym sezonie rozgrywek, skauci największych w Polsce organizacji, będą bacznie przyglądać się obiecującym zawodnikom. Zróbcie sobie świąteczny prezent i rozpocznijcie swoją karierę już na początku grudnia!  

“Na sam koniec roku nie lada gratka dla fanów VALORANT i okazja, by w przyjemny sposób zakończyć rok 2022. Zapraszamy do ligi Winter, gdzie do wygrania będzie masa nagród, w tym slot do najwyżej ligi arrmy, czyli Rising. Czekamy na ogłoszenie planów Riot Games na 2023 rok, związku ze zmiana ekosystemu, by zaplanować rozgrywki na nadchodzące miesiące i widzimy się wkrótce z nowymi sezonami!” ~ Kuba “Kubik” Kubiak