Koniec wakacji! Czas mistrzów, akademii i serwerowni – NA MIDZIE #8
18 sierpnia, 2021
Upgrade arrMY! – Patch 1.62.0b
24 sierpnia, 2021

arrMY stawia kolejny krok! Tworzymy specjalną serwerownię dla graczy, którzy lubią się bawić. Zaczynamy od dwóch serwerów: deathmatchu oraz areny. W przyszłości planujemy uruchomić kolejne. Nie znalazłeś dla siebie miejsca w obecnym projekcie arrMY lub po prostu chcesz pograć? Sprawdź, co dla ciebie mamy!

Serwerownia będzie przeznaczona dla użytkowników serwisu ale również dla osób z zewnątrz. Ma być to miejsce do zabawy, gdzie “skillowanie gierki” nie liczy się aż tak bardzo. Czerpanie radości z bycia częścią społeczności arrMY to nasz główny cel przy tworzeniu tego projektu.

Po kilku tygodniach testów uruchamiamy dwa serwery społecznościowe – DM oraz arenę. Przez pierwsze tygodnie oficjalnego działania liczymy na wasz feedback. Po waszych informacjach dopracujemy je na maxa!

Oto IP do naszych serwerów:

DEATHMATCH ➡ IP: dm.arrmy.pl
ARENA 1v1 ➡ IP: arena.arrmy.pl

Na rozgrzewkę, dla zabawy i żeby zarobić Esport Dolary! 💲 Najlepsi i najbardziej aktywni gracze zgarniać będą fajne sumki pod koniec każdego miesiąca. Ale jak?

Będziemy Was zawsze rozliczać w pierwszym dniu nowego miesiąca. Oto wstępne ustalenia:

  • Za najwięcej spędzonego czasu na jednym serwie TOP1 zgarnia 10 000 e$.
  • TOP5 graczy z każdego naszego serwa zgarnia:

1 miejsce – 10 000 e$
2 miejsce – 8 000 e$
3 miejsce – 6 000 e$
4 miejsce – 4 000 e$
5 miejsce – 2 000 e$

Czy będą VIPY? No pewnie, ale spoko, nie będą over powered. A jak je pozyskać? Wystarczy mieć zarejestrowane konto w serwisie arrMY. Co w związku z tym otrzymacie?

VIP na DM-ie:

  • Korzystanie z AWP bez żadnych blokad.
  • Po jakimkolwiek killu dostaje się +10 hp – maksymalnie może mieć 100 hp.

VIP na arenie:

  • VIP posiada pełny kevlar.

Utworzyliśmy specjalnego Discorda przeznaczonego do serwerów społecznościowych, który służyć będzie jako klasyczne forum. Pojawiać się tam będą wątki, takie jak w na każdym forum serwerowym: rozpiska dostępnych serwerów, szeroko pojęte sprawy z banami, oddzielne pokoje dla każdego z serwerów, off-topic itp. Przygotowujemy dla was specjalne aktywacje, także stay tuned: discord.gg/2vxSnQ4zeV

Kolejne serwery będziemy dodawać na przestrzeni czasu. Czekamy na wasze spostrzeżenia. GL & HF!