USPRAWNIENIA SERWISU I ZMIANY KOSMETYCZNE – PATCH 2.1.3B

Kogo zobaczymy w zamkniętych kwalifikacjach do Ligi Rising?
22 lipca, 2022
“Valorant ma toksyczne community, ale ludzi nie zmienisz” – Paweł “KOBYLOVE” Wojtłowski
12 sierpnia, 2022

Zaskoczeni? Nowy patch pojawił się właśnie w serwisie arrMY. Na urlop jeszcze przyjdzie czas, ale póki co pracujemy w pocie czoła nad usprawnieniami naszej platformy. Koniecznie sprawdźcie, co nowego możecie uświadczyć na naszej stronie!

 • Wprowadzono limit zmian w drużynach uczestniczących w ligach. Limit wynosi dwie zmiany na tydzień.

“Chcemy ograniczyć rotację zawodników w drużynach. Kilka przegranych meczów nie oznacza, że trzeba wprowadzać zmiany! Trenujcie ze sobą zawzięcie, a z pewnością osiągniecie sukces. Zawodników z ławki rezerwowych wciąż możecie umieszczać w głównym składzie bez ograniczeń.”

 • Wprowadzono zmiany w domyślnym terminie po zakończeniu ofertowania daty spotkania. System będzie sprawdzać, czy w danym dniu drużyna nie ma żadnego innego meczu. Jeśli data planowanego spotkania będzie pokrywać się z datą meczu, w którym nie było żadnej oferty dotyczącej daty spotkania, system przesunie w przód domyślny termin do najbliższego dnia wolnego od meczów.

“Jeśli zapomnieliście złożyć oferty spotkania i martwicie się, że mecze się na siebie nałożą, to możemy was uspokoić. Nic takiego nie będzie miało miejsca. Zachęcamy jednocześnie, do ofertowania dat meczów. Zaoszczędzicie wtedy nerwów i lepiej przygotujecie się do starcia!”

 • Wprowadzono rolę vice kapitana w drużynie. Jego rola pozwala na dokonywania przesunięć wewnątrz drużyny, wymieniania zawodników z ławki rezerwowych i oferowania daty meczu. 

“Kapitanowie jak to kapitanowie – czasami mogą być mocno zajęci. Dlatego ich prawa ręka musi im czasem pomóc. Teraz będzie to jeszcze łatwiejsze. Wybierzcie swojego zaufanego kompana do godnego reprezentowania waszej drużyny! 

 • Wprowadzono wyróżnienie drużyn w ligowych tabelach. 

“Nie zawsze będziecie wygrywać wszystkie spotkania, więc czasami możecie być nieco niżej w tabeli. Nie musicie jednak już scrollować listy, żeby odszukać swoją drużynę. Od teraz wasza drużyna zawsze będzie znajdować się na szczycie tabeli! Nie oznacza to jednak, że macie pierwsze miejsce (może tak być, ale tylko w przypadku jednej drużyny – to chyba oczywiste!).

 • Dodano możliwość szybszego wejścia na profil drużyny, do której należy trener.

“Wiemy, że jako trenerzy musieliście się trochę naklikać, żeby wejść na stronę profilu swojej drużyny. Teraz wystarczy już tylko jedno kliknięcie w prawym górnym rogu ekranu.”

 • Wprowadzono dodatkowy wariant w liczeniu pozycji w lidze – suma rozegranych meczów.

“Jeszcze łatwiej będziecie mogli określić, dlaczego jesteście na takim, a nie innym miejscu w tabeli. Chyba spoko, co nie?”

 • Dodano możliwość tworzenia drużyny tymczasowej.

“Część Twojej drużyny wyjechała na wakacje? Inni zawodnicy nie mogą reprezentować Twojej organizacji? Stwórz nową drużynę, zagraj w turnieju mixowym składem i zgarnij esport dolary. Możesz być w kilku takich drużynach, jednakże ekipy tymczasowe funkcjonują jedynie do zakończenia turnieju!”

 • Dodano możliwość szybszego wejścia na profil drużyny, do której należy trener.

“Wiemy, że jako trenerzy musieliście się trochę naklikać, żeby wejść na stronę profilu swojej drużyny. Teraz wystarczy już tylko jedno kliknięcie w prawym górnym rogu ekranu.”

 • Naprawiono błąd uniemożliwiający otworzenie notyfikacji na urządzeniach mobilnych, gdy

jest aktywny stream promowany.

“Mały błąd, ale irytujący. Pozbyliśmy się go tak samo, jak Valve pozbyło się cobble’a z puli map turniejowych.”

 • Naprawiono błąd, który powodował usuwanie zaproszeń do drużyny do roli trenera, gdy obecny coach stawał się zawodnikiem.

“Jeśli wasz coach wchodził w buty zawodnika, to zaproszenia do drużyny innych terenerów były usuwane. Teraz już nie będzie miało to miejsca!”

 • Naprawiono błąd powodujący brak aktualizacji poziomu AI po rozegranym meczu w CSGO.

“Nasza sztuczna inteligencja dalej się uczy. Okażmy jej trochę miłości i wyrozumiałości.”

 • Dodano nowy widok w poczekalniach meczowych oraz nowy widok drabinek w turniejach.

“Serwis arrMY staje się jeszcze piękniejszy – podoba wam się nowy makeup?”

 • Wprowadzono drobne poprawki wizualne.