ZARABIAJ JAKO TRENER! – CERTYFIKAT DLA TRENERA

NO HALO, CO TAM SIĘ U NAS DZIEJE? – NA MIDZIE #13
6 października, 2021
Czas na update! – PATCH 1.67.0B
20 października, 2021

Każdy gracz i każda drużyna jest w stanie progresować. Na początku rozwój zaliczamy wybitnie szybko. Później postęp się stabilizuje, a my odnosimy wrażenie, że zaczynamy się cofać. Przydaje się wtedy świeże spojrzenie na nasze dotychczasowe dokonania pomagające dostrzec błędy. W przypadku Counter Strike’a i innych tytułów esportowych jest to trener. Pomoc od takiej osoby może okazać się niezastąpiona i może stać się lekarstwem na nasze problemy. Na rodzimej scenie nie ma wielu ludzi, które poświęcają się analizie gry. Odczuwamy mały brak w CS-owych coachach. Jak doskonale wiecie, arrMY stawia na rozwój graczy – przyszedł więc czas, aby trenerzy znaleźli u nas coś dla siebie.

Od czego więc zaczniemy? Od oceny trenera. Każdy trener dzięki arrMY może otrzymać własną weryfikację umiejętności. W jaki sposób będziemy ją przyznawać?

Zasady będą dość podobne do przyznawania ocen zawodnikom. Za pomocą pliku tekstowego kandydaci będą musieli stworzyć analizę rywala oraz analizę błędów na podstawie demka przesłanego przez naszych wykwalifikowanych trenerów. Trener arrMY, po sprawdzeniu wykonanej przez kandydata analizy tekstowej, zaprasza go na rozmowę indywidualną, podczas której następuje weryfikacja jego umiejętności analitycznych w formie live.

Po zakończeniu tych zadań, kandydat otrzymuje od nas jedną z czterech ocen – trener amatorski, trener półprofesjonalny oraz trener profesjonalny. Czwarta ocena oznacza, że osoba która zgłosiła się po weryfikację, nie przeszła pomyślnie testów. Oceny będą ukazane na profilu arrMY, a zawodnicy, którzy chcieliby podjąć współpracę z trenerem nie będą wybierali w ciemno. Nieudana próba otrzymania weryfikacji trenerskiej nie zostanie udostępniona w profilu.

Ocena umiejętności trenerskich i wskazówki co należy poprawić to jedno. Chciałoby się zyskać coś więcej. Każda osoba, niezależnie od poziomu jaki otrzymała, będzie zarabiać esport dolary wraz ze swoją drużyną. Jest to możliwe wyłącznie po pozytywnym przejściu weryfikacji oraz jedynie podczas uczestniczenia w ligach arrMY z nagrodami pieniężnymi za mecz, tj. OPEN, RISING oraz MASTERS.

Uważamy, że możliwość zarobku oraz wiedza, w jakim kierunku należy rozwijać swoje umiejętności popchną Was, trenerów, oraz Wasze kariery do przodu. Analityk Anonymo, Bartłomiej “BGG” Gawlas, jest idealnym przykładem osoby, której ciężka praca w arrMY nad samym sobą zaowocowała i dziś jest istotnym członkiem czołowej organizacji w naszym kraju.

“Dzięki ARRMY udało mi się rozwinąć mnóstwo umiejętności, które każdy trener czy też analityk powinien posiadać, a o których mało się mówi. Niezwykle istotne jest to, żebyś poznał schematy działania oraz zasięgnął rad od bardziej doświadczonych osób – to zdecydowanie pomoże Ci w rozwoju.” – Bartłomiej “BGG” Gawlas.

Chcemy sprawić, by arrMY było miejscem w którym każdy może się rozwijać – nie tylko aktywny gracz, ale również osoba wspierająca cały zespół. Udostępniamy tym samym nowe narzędzie, które może wprowadzić Was na nowym poziom. Wiemy, że wam się uda!

Weryfikację możecie zakupić na stronie: https://arrmy.pl/weryfikacja