“Przeciwnik to przeciwnik – też ma klawiaturę, myszkę i słuchawki” – Paweł “GoLdi” Gołdyn, gracz Underdogs
21 stycznia, 2022
Moja pierwsza ocena na arrMY wynosiła 4.0 – Konrad “KondziQ” Chojnacki, zawodnik KeysiPunch
11 lutego, 2022

Większe zarobki, szybszy rozwój, wyróżnianie się wśród innych zawodników – to wszystko jest już na wyciągnięcie ręki. Nowa funkcjonalność o nazwie arrMY Premium jest już dostępna i daje możliwości, które są niedostępne na innych platformach. Projekt arrMY zawsze stawiał na rozwój zawodników i nie inaczej jest również w tym przypadku.

Odświeżona strona internetowa arrMY to nie tylko nowy wygląd, ale również kolejne funkcje i możliwości. Poza szansą na uczestniczenie w rozgrywkach Valoranta, zawodnicy arrMY mogą ulepszyć swoje konta i stać się użytkownikami premium. Koszt usługi to 9 999e$, a zakup odbywa się w formie miesięcznej subskrypcji. Ulepszenie swojego konta w serwisie arrMY niesie ze sobą mnóstwo korzyści, które nie będą tak obszernie dostępne jak w przypadku użytkowników bez włączonej usługi.

Zarabiasz więcej! 

Serwis arrMY posiada własną, unikalną walutę, którą można wymieniać na różne nagrody. W celu zdobycia tych cenniejszych, trzeba rozegrać czasami naprawdę dużo spotkań. Zależy to również od ligi, w jakiej biorą udział zawodnicy. Konto premium to swoisty boost, dzięki któremu zarobki za mecz są jeszcze większe niż wcześniej! Można stwierdzić, że usługa premium jest inwestycją, która nie tylko się zwróci, ale również pomoże się szybciej wzbogacić.

Zdobywasz wiedzę! 

Korzystając z usług premium, otrzymujesz możliwość rozwoju samego siebie. Materiały, które zostały opracowane przez naszych ekspertów pod wodzą Kuby “Kubika” Kubiaka pomogą przegonić innych zawodników i wspiąć się na szczyt jeszcze szybciej. Przewaga nad przeciwnikiem jest na wyciągnięcie ręki!

Uzyskujesz poziom! 

Zawodnicy Counter Strike: Global Offensive otrzymują automatycznie przydzielony poziom. Pokazuje on, jak dobrym i cennym dla zespołu zawodnikiem jesteś. Nie musisz już czekać na swój mecz weryfikacyjny – wszystko dzieje się automatycznie, po rozegraniu 3 spotkań! Im wyższy poziom, tym wyższa szansa na to, że jakaś organizacja się wami zainteresuje. Pamiętajcie, że zawodnicy występujący w głównych składach AGO oraz Anonymo również posiadali poziom w serwisie arrMY, a dziś grają z najlepszymi. Ty również, możesz do nich dołączyć!

Wyróżniasz się!

Konto premium pozwoli wyróżniać Ci się jeszcze bardziej. Wraz z zakupem subskrypcji otrzymujesz kartę, która będzie unikalna dla posiadaczy usługi premium. Ponadto, twój sklep będzie dodatkowo poszerzony o kolejne, niedostępne dla zwykłych użytkowników karty. Pozwól się zauważyć! Jesteś gotowy podjąć wyzwanie?